Re: Gracz szuka prowadzącego

20
Nicolas, obecnie ja jako bard prowadzę przygodę na Północy, w okolicach Turonu gdzieś na szlaku. Mam w tym wątku dwie osoby. Prawdę mówiąc może być mi ciężko jeśli chodzi o dołączenie nowej osoby, nie tyle że nie chcę, ale kolejna osoba wydłużałaby czas na odpis. Wątek na Północy jest dopiero w powijakach, nie wiem dokładnie jak będzie się toczył, jak Creed i Sin Tael będą mi odpisywać, z jaką częstotliwością. Dlatego też nie chcę cię mieszać w coś istniejącego, albowiem sama nie wiem jak pójdzie przygoda w tamtym miejscu do przodu.
Ja jako bard pochodzę do wątków solowych dość sceptycznie i zwykle ich nie prowadzę dlatego że są one dla mnie czasochłonne. Moja propozycja: mogę poprowadzić wątek dla dwóch osób (czytaj, musiałbyś dołączyć komuś do wątku np Alfrikowi, który napisał przed tobą chęć uczestnictwa w misji i wstawił nawet post do tematu). Tyle że miejsce zaproponowane przez niego nie za bardzo pokrywa się z tym co ty sobie wymyśliłeś odnośnie rozpoczęcia pisania.

Re: Gracz szuka prowadzącego

26
Jest was trójka na razie. Może jakoś dogadalibyście się między sobą i spotkali fabularnie dla zapoznania? ;) Nie mam pojęcia czy ktoś już do was pisał w sprawie prowadzenia wątków, ale na pewno zrobienie przygody dla większej ilości osób będzie wygodniejsze dla mistrza gry/barda jak i dla Was - więcej funu będziecie mieć przy tym ;). Dlatego zachęcam najpierw do zorientowania się i umówienia na fabularną pogawędkę. ;)

Re: Gracz szuka prowadzącego

27
A ja z kolei zachęcam do trzymania się swoich Kart Postaci i realizowania ambicji bohatera, którego wykreowaliście. Możecie zacząć grę samodzielnie, a później się z kimś spotkać lub w ogóle cały czas grać samemu - w dużej mierze zależy to od Waszych chęci. Wiem, że z Waszych KP wynika, że jesteście w różnych częściach świata, więc myślę, że nie ma co na siłę kombinować; decyzja jednak - oczywiście - należy do Was.

Re: Gracz szuka prowadzącego

28
Szukam prowadzącego, który chętnie mnie zgarnie na jakąś przygodę. Aktualnie znajduje się na południu Herbii. Kilka miesięcy temu wyruszyłem z Baronii Varuale. Jest mi obojętne, gdzie zaprowadzicie moją postać i czy będę grał sam lub z kimś.

Re: Gracz szuka prowadzącego

30
O, byłoby to dość ciekawe, w prawdzie musiałbym większość planować od nowa, ale pomogłoby to Lotiemu i mógłbym dłużej się pobawić. Tylko u nas odpisy idą czasem raz na dwa-pięć dni, naturalnie teraz z mojej strony pójdą szybciej, musisz pamięć jednak, że są wakacje, a widzę żeś aktywna ;) Jeżeli Ci pasuje pisz na pw i uzgodnimy szczegóły :)

Wróć do „Archiwum”