Nowy silnik, nowy layout, nowe problemy

32
Od tego momentu, wgrywane awatary mogą być tylko i wyłącznie o rozmiarach 200x300px. Każdego kto jest w stanie, proszę o dopasowanie swoich awatarów do tego rozmiaru. Ci którzy nie mogą tego zrobić (np. przez brak oryginalnego obrazka) , mogą dalej używać obecnych awatarów, jednakże jakakolwiek ich zmiana, spowoduje brak możliwości do jego powrotu.

Nowy silnik, nowy layout, nowe problemy

33
Nie wiem czy było już zgłaszane, ale dzisiaj przeglądając swoje stare posty i wiadomości w PW, zauważyłem że wyłacza duże litery.

Gdy chciałem edytować starego posta by to naprawić, w edytorze tekst był napisany poprawnie. Ale po wysłaniu go, początki zdań w niektórych miejscach albo po znakach zaczynały się z małej litery. Po otwarciu edytora ponownie, edytor wyświetlał je z wielkiej. Tylko post wyświetla litery błędnie.

Ponieważ chujowo tłumaczę, załączam przykład obrazkowy problemu

Obrazek


Powyżej jest tekst widoczny w poście a poniżej jego wersja po otwarciu edytora.

EDIT:
Przeprowadziłem kilka testów i z jakiegoś powodu słowo "naprawdę" jest problematyczne.

Mogłem wpisać "Naprawd" i było z dużej litery. Jak wpisałem "Naprawde" też. Ale inne wyrazy z polskimi znakami czy kończące się na ę nie sprawiają problemów.
Jestem wybrykiem natury. W pogoni za głosem serca, przemierzam doliny i góry, smagany po plecach batami szaleństwa.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”