Re: Nowy silnik, nowy layout, nowe problemy

16
Popieram Islara w kwestii głównego logo u góry strony jako linku, do strony głównej. Z tego co wiem zrobienie tego nie należy do rzeczy szczególnie skomplikowanych, a cenię sobie to rozwiązanie. Od czasu do czasu z nawyku klikam ten obrazek chcąc przejść na główną.
Obrazek

Mowa jest srebrem, milczenie złotem.
Mówiąc, jest łatwiej wyjść na idiotę.

Nowy silnik, nowy layout, nowe problemy

19
Wnoszę o zmiane grafiki na topce strony, bo aktualna wydaje mi się brzydka i nie na temat (bardziej wygląda mi to na grafikę należącą do tematu podróży na inną planetę niż fantasy). Jeśli to coś zmieni, to preferowałbym coś co bardziej nawiązywałoby do klimatów tutejszego forum. Może jakaś scenka z karczmy wypełnionej różnorakimi rasami lub wycinkami mapy, ew. odpowiednikami opisanych krajobrazów herbiowskich.

Nowy silnik, nowy layout, nowe problemy

20
Honestly, wydaje mi się, że jest bardzo na temat, jeśli przyjrzeć się jej leciutko. Mamy mroźne krajobrazy odpowiadające północnej krainie Herbii, a w oddali, na horyzoncie, pewna tajemnicza wieża, będąca najprawdopodobniej znaną wszem i wobec Czarną Wieżą. Zaćmienie słońca księżyca i overall mroczny klimat grafiki moim zdaniem również jak najbardziej wpisują się w klimat naszej krainy.
Gdy zobaczyłem ją po raz pierwszy w sobotę, przy okazji mojego powrotu, byłem nieco skołowany, bo jednak przywykłem do tej starej i jej właśnie się spodziewałem... Ale nie mogę powiedzieć, że mi się nie podoba.
Obrazek

Nowy silnik, nowy layout, nowe problemy

21
Telionie. Bacząc na całościowy klimat grafiki bardziej, niż inną planetę, sugeruje forum o wilkołakach i wampirach. To styl bardzo dla takowych charakterystyczny.

Co więcej daje radę. Tak długo, jak ściąga tu właściwych ludzi, wszystko mi jedno, jak wygląda.
Obrazek

Mowa jest srebrem, milczenie złotem.
Mówiąc, jest łatwiej wyjść na idiotę.

Nowy silnik, nowy layout, nowe problemy

23
Iskariota pisze: 30 sie 2020, 19:20 Pierdółka, ale zapytam, a nóż może Elia znajdzie czas:

Czy istnieje możliwość, żeby nazwy grup medali jakoś się wyróżniały? Inny kolor, podkreślnik, wielkość liter? Mam na myśli ten podział tutaj. Jak to sobie przeglądam to opisy i nazwy medali zlewają mi się z nazwami grup.
Wszystko się da. Zrobię to w wolnej chwili

Nowy silnik, nowy layout, nowe problemy

27
- Usunięto brakującą ikonę w bocznym panelu (jest zbędna)
- Logo Herbii jest teraz również odnośnikiem do głównej strony (nie widzę w tym sensu, ale niech będzie)
- Co do rozróżniania płci na czacie. Poprawiłem na neutralną wersję tylko "dodaje odpowiedź", pozostałych nie będę zmieniał gdyż będzie to wyglądać jeszcze dziwniej niż obecnie, a kombinowanie teraz w skryptach rozróżnianie płci byłoby czasochłonne i skomplikowane, a efekt nie jest tego wart. :-)

Nowy silnik, nowy layout, nowe problemy

29
Elia pisze: 05 wrz 2020, 17:50 - Co do rozróżniania płci na czacie. Poprawiłem na neutralną wersję tylko "dodaje odpowiedź", pozostałych nie będę zmieniał gdyż będzie to wyglądać jeszcze dziwniej niż obecnie, a kombinowanie teraz w skryptach rozróżnianie płci byłoby czasochłonne i skomplikowane, a efekt nie jest tego wart. :-)
Poproś bojówki Margot. Może załatwią to dla ciebie, dla idei XD
Jestem wybrykiem natury. W pogoni za głosem serca, przemierzam doliny i góry, smagany po plecach batami szaleństwa.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”