Re: Siódma Loteria Rocznicowa

18
KOŚCI ZOSTAŁY RZUCONE

Postanowiłem kontynuować tradycję Aishele w kwestii odbywania się losowania, dlatego o pomoc poprosiłem całkowicie bezstronną i niewinną osobę, no i tak się złożyło, że najbliżej była moja młodsza siostra :D Do końca nie wiedząc o co mi do cholery chodziło, powyciągała dla nas wszystkich losy. Możecie ją pozdrowić, przekażę Wasze miłe słowa (wulgaryzmy ocenzuruję!). A poniżej wyniki, w kolejności losowej.

- Względami lokalnego szlachcica lub szlachcianki (nagroda numer 8) zostanie obdarzony... Ernoth! Czy odwzajemni to głębokie uczucie? Może będzie coś z tego więcej? Będziemy cię obserwować, Erni :D

- Mieszek kiepsko podrobionych monet (nagroda numer 2) otrzymuje... Dilgo (Fongsturion)! Nie martw się. Na całej Herbii musi być chociaż jeden kupiec, który nie zwróci na to uwagi. Ślepy na przykład :P

- Dodatkowy punkt w losowej umiejętności (nagroda numer 4) otrzymuje... Iden (Maeglin)! Dodatkowe, specjalne losowanie zadecydowało, że będzie to tropienie. Jak będziesz potrzebował kogoś lub coś wyniuchać, na pewno poradzisz sobie z tym odrobinkę łatwiej.

- Puzderko wypełnione klejnotami (nagroda numer 5) dostanie... Tahira (Tario)! Gratuluję. Może pochwalisz się, co poczniesz z takim bogactwem? Na pewno możesz je spieniężyć, bo warte są okrąglutkie 1000 srebrników. Taka sumka piechotą nie chodzi.

- Drzwi latryny się otworzą (nagroda numer 12) dla... Felivrina (Melawen). Cóż mogę powiedzieć, tak zadecydował los. Oby przeszło tak szybko, jak szybko się pojawi.

- Medal szczęściarz (nagroda numer 1) otrzymuje Żerca! Farciarz!

- Małego szczeniaczka (nagroda numer 7) dostanie Miranna (Sherds). Jeszcze nie wiem co z nim zrobię. Może przerobię na uroczego cerberka i postawię obok portalu?

- Tytuł szlachecki (nagroda numer 11) zostanie przyznany... Septo! Opłacało się obracać wśród wysoko urodzonych!

- Malutka Śnieżna Elfka w zawiniątku (nagroda numer 9) wyląduje tuż przed nosem... Rhota! Kto wie, może odezwie się nagle w Tobie instynkt macierzyński?

- Ujemny punkt w losowej umiejętności (nagroda numer 6), a konkretnie w handlu, otrzyma... Vasco (Altaris). Na morzu dużo rzeczy się zapomina. Jak handlować też!

- List polecający do wybranej uczelni (nagroda numer 10) dostanie... Eshoar (Juno)! To niepowtarzalna okazja, żeby nauczyć się czegoś nowego i praktycznego. I to za darmo!

- Eliksir wigoru (nagroda numer 14) wpadnie w ręce... Callisto! Cofamy latka o 10 lat wstecz, czy dodajemy punkt do wybranego atrybutu?

- O 10 lat postarzeje się (nagroda numer 15)... Arno (Iskariota). Ale ten czas szybko leci! Może na twoje szczęście nie zmieni się nic więcej poza paroma nowymi zmarszczkami :D

- Podstarzałego wałacha (nagroda numer 3) otrzyma... Śrut-śrut (Crux). Szczur na koniu, tego chyba jeszcze nie było! Zawsze możesz też swój prezent zjeść. Na pewno jest bardzo syty.

- Niezniszczalny oręż (nagroda numer 16) wpadnie w ręce... Atlesteina (Kot Czeladnik)! Wybieraj, jaka broń ci się marzy? :)

- No i na koniec, ekspresową naukę wybranego rzemiosła (nagroda numer 13) otrzyma Telion! Czego byś się chciał nauczyć? :)

No i to tyle. Dziękuję Wam wszystkim za uczestniczenie w naszej skromnej loteryjce. Wykorzystam też okazję, by życzyć wszystkim wesołych i spokojnych Świąt!

Jutro widzimy się na rozdaniu mikołajkowych prezentów. Wyczekujcie posta :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”