Re: Komentarze, pomysły, uwagi

4
Hymm, nie jestem pewien czy po prostu nie doczytałem tego, ale jakoś tak brakuje mi w tym systemie ujemnych modyfikatorów, czy też kar, za posiadanie ciężkiego pancerza
Z opisu projektu:
Cięższe zbroje dodają punkty Opancerzenia; Gladiator otrzymuje karę -1pkt do wykonywanych testów (jeśli podejmowana akcja wymaga ruchu) za każdy punkt Opancerzenia przekraczający wartość jego Umiejętności Ciężki Pancerz.
Czyli - przykładowo - mając Umiejętność: Ciężki Pancerz na 4pkt, a nosząc tyle żelastwa, że ma się Opancerzenia punktów 7, otrzymuje się karę -3 do testów wymagających ruchu.
Czy jest możliwość edycji karty, tj. ponownego przydzielenia punktów? Mam wrażenie, że coś schrzaniłem, bo nie wczytałem się w system.
Nie przewidywałem tego, ale myślę, że nie powinno to być wielkim problemem... Po prostu daj znać w swoim temacie, że coś edytujesz. Myślę jednak, że na razie możesz się z tym wstrzymać, bo i tak nie wiadomo jeszcze, jakie luki pozostawia obecna wersja systemu, czy np. magowie nie są zbyt słabi, a strzelcy za słabi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Cele gladiatorów”