Re: Propozycje i uwagi

136
Ale jeśli mielibyśmy nad czymkolwiek realnie głosować? Błagam, niech ten czas będzie trochę dłuższy niż jeden wieczór. A już szczyt marzeń, żeby zapowiedzieć wybory. Lepsza frekwencja, dostępność, transparentność, reprezentacja i inne demokratyczne bajery.
Myślę, że powinniśmy poddać to głosowaniu.

Re: Propozycje i uwagi

138
Proponuję dodać dwa medale do kolekcji, jeden za poprowadzenie sesji w Księdze Niesamowitych Opowieści, i drugi za udział w 3 sesjach. Nawet jeśli ten drugi wydaje się nieco nie na miejscu, to ten pierwszy definitywnie powinien wejść w poczet Herbiańskich zasobów medalowych.

Re: Propozycje i uwagi

139
Nawet jeśli ten drugi wydaje się nieco nie na miejscu, to ten pierwszy definitywnie powinien wejść w poczet Herbiańskich zasobów medalowych.
Stój, stój, nie zmieszczę cię całego w mojej dupie, natychmiast z niej wyłaź.

Za uczestnictwo może być już przynajmniej w jednej sesji, gdzie ty tu widzisz trzecią. Pomysł(y) popieram i generalnie zgłaszałem Sherdsowi, choć zaocznie, żeby uniknąć spędu pazernych suk, które przyszłyby na sesje nie dla zabawy, ale dla odznaki.

Re: Propozycje i uwagi

140
Po mojemu mało wymagające jest uczestnictwo w jednej tylko sesji, ale ukończenie dwóch lub trzech brzmi już jak rozsądna cena za medal. No i myślę tu o aktywnym udziale, a nie samym wpisaniu na listę zainteresowanych, czy walnięciu jednego odpisu i nara :p

Sygn: Juno

Re: Propozycje i uwagi

141
Iskariota pisze:Po mojemu mało wymagające jest uczestnictwo w jednej tylko sesji, ale ukończenie dwóch lub trzech brzmi już jak rozsądna cena za medal. No i myślę tu o aktywnym udziale, a nie samym wpisaniu na listę zainteresowanych, czy walnięciu jednego odpisu i nara :p
Miałem na myśli ukończenie jednej, dziękuję.

Chyba was popierdoliło z dwoma albo trzema. Wiecie jakim tempem leci taka sesja? I jak bardzo potrafi być rozbudowana? Dogranie do końca jednej takiej przygody to uczciwa oferta. A wyskakujecie z dwoma-trzema, jak mamy tylko dwie i to dopiero co napoczęte.

Re: Propozycje i uwagi

142
Właśnie dlatego napisałem dwie - trzy żeby uniknąć, jak to napisałeś, spędu pazernych suk. Patrząc na generalną zasadę że medale zazwyczaj wymagają jakiegoś stopnia zaangażowania, to myślę że ukończenie dwóch może być całkiem spoko ofertą. A z tą dupą to się uspokój bo sobie coś ludzie pomyślą.

Re: Propozycje i uwagi

144
"Tuż za tylnym wyjściem przy karczemnej ścianie wala się stos rupieci, antyków i znalezisk wszelakich, których użyteczność dawno przeminęła. Stary karczmarz powodowany przywiązaniem, czy też lenistwem rzekłby kto inny tutaj składuje te relikty lepszych czasów co rusz dorzucając co z okienka gospody. Czasem tylko obruszy się miejscowy żul fenistejski tym, że mu gruz na legowisko zwalają."

Może być?

Sygn: Juno

Re: Propozycje i uwagi

146
Spoiler:
Ale tak byłoby lepiej:
"Tuż za tylnym wyjściem przy karczemnym wychodku wala się stos rupieci, których użyteczność dawno przeminęła. Stary karczmarz powodowany przywiązaniem czy lenistwem składuje te relikty lepszych czasów, co rusz dorzucając kolejne z okienka gospody, budząc tym moszczącego sobie legowisko wśród śmieci elfiego kloszarda niby Noc Spadających Gwiazd"

Wróć do „Archiwum”