Nieobecności

423
Gdyby zostało to przypadkiem przeoczone, to nie ma mnie i nie będzie pewnie do połowy marca.

Ewentualnie zapracuję się na śmierć, zdechnę i nie będzie mnie w ogóle.
Obrazek

Mowa jest srebrem, milczenie złotem.
Mówiąc, jest łatwiej wyjść na idiotę.

Ogłoszenia drobne

424
W sumie nie wiem, jak to opisać, więc będę mówił prostymi słowami. Z powodu sporego przytłoczenia sprawami związanymi z życiem prywatnym i uczelnią, na czas nieokreślony moja aktywność na forum znacząco spadnie. Z tego też powodu przepraszam moich graczy za większe odstępy w dawaniu odpisów. Postaram się wrzucić przynajmniej jeden, góra dwa na tydzień. Trzymajcie się.

Nieobecności

430
Tylko dopowiem, że praco-uczelnianej mordowni jak na razie końca nie widać, toteż przedłużam moją nieobecność do końca maja lub w najgorszym przypadku, połowy czerwca.

PS.

Przepraszam wszystkich moich graczy za tak długą zwłokę, lecz wolnego czasu podczas dnia starcza mi (mówiąc dosłownie i w przenośni) tylko na szybką kolację i prysznic.

Nieobecności

431
W piątek rano wyjeżdżam i wracam w poniedziałek w nocy, więc nie będzie mnie przez te cztery dni. Dziś jeszcze będę Wam pisać posty, więc jak ktoś rozważa, czy mi dzisiaj odpisać, czy nie, to zachęcam xD
Obrazek

Nieobecności

435
Zapowiadam moją nieobecność na dwa dni, niedzielę i poniedziałek (egzaminy, zaliczenia i inne takie)
"To achieve great things, two things are needed: a plan and not quite enough time." - Leonard Bernstein

Wróć do „Organizacja”