Nieobecności

467
Niestety muszę na jakiś czas wziąć urlop. Życie prywatne mi się skomplikowało i nie jestem w stanie powiedzieć kiedy wrócę. Mam nadzieję, że jak najszybciej będę mogła pisać z wami sesję i dobrze się bawić.
Ale póki co, znikam.
"Świat na­leży do ludzi, którzy mają od­wagę marzyć i ry­zyko­wać, aby spełniać swo­je marze­nia. I sta­rają się ro­bić to jak najlepiej."
Paulo Cohello

Nieobecności

470
Piątek + sobota 19-20.11. na pewno nie dam rady z niczym. Dziś odpis pójdzie dla Lucasa ale potem ZAPRASZAM NA KONCERT Z OKAZJI LEGNICA CANTAT <3 <3 <3
"To achieve great things, two things are needed: a plan and not quite enough time." - Leonard Bernstein

Nieobecności

471
Na trochę muszę się usunąć nieco w cień. Zbliża się sesja i dedlajny, całą wenę i siły twórcze poświęcam na pisanie inżynierki. Wrócę jakoś tuż przed świętami, jak się uporam ze wszystkim.

Nieobecności

473
W sumie mam tylko sesję u Parii, ale deklaruję brak egzystencji na forum w najbliższe dwa poniedziałki i wtorki (10-11.01., 17-18.01.).
Egzaminów w SM w ciul, chyba nie zdam.
"To achieve great things, two things are needed: a plan and not quite enough time." - Leonard Bernstein

Nieobecności

479
Przez najbliższy tydzień, do czwartku 24 lutego, czas na posty będę mieć tylko w niedzielę. Mogą się w międzyczasie pojawić ew. posty postaciami z telefonu, ale mg-owych na pewno (poza niedzielą) nie będzie. Całuję gorąco :*
Obrazek

Wróć do „Organizacja”