Rising PBF

1
Kiedy starożytni patrzyli w nocne niebo, widzieli w gwiazdach personifikacje ich bóstw oraz bohaterów, którzy mężnie mierzyli się z trudnościami, jakim nie podołałby zwykły śmiertelnik, aby na końcu spocząć wśród innych, równie wartościowych herosów. Widzieli w konstelacjach kształty i wyobrażali sobie historie, jakie mogły wiązać się z ich powstaniem. Kiedy ludzie na początku XXI wieku spoglądali w nocne niebo, widzieli tam nieskończoność możliwości – planety zdatne do życia, cuda, o jakim nawet im się nie śniło oraz być może obcych, z którymi mogliby nawiązać kontakt. Byli zafascynowani tym, co kryje się za ziemską kopułą oraz jednocześnie przerażeni nieznanym bezkresem. Wyciągali dłonie do gwiazd, nie mogąc ich dosięgnąć i żałując, że nie zasmakują tego za swego życia. Jednak przyszłość, o jakiej marzyli, nadeszła dużo szybciej.

Kiedy człowiek ponownie postawił stopę na Księżycu, a kilka lat później finalnie dotarł na Marsa, w ludziach zapłonęła nadzieja na to, że to dopiero początek wielkiej ery. Mieli rację, chociaż większości nie było dane dożyć momentu, w którym futurystyczna wizja ludzkości dominującej w kosmosie w końcu się ziściła. Dzisiaj kolonia na Marsie to nie odległa mrzonka, a rzeczywistość, zaś podróże między układami przestały być fikcją powielaną w dziełach kultury. Dzisiaj każdy może pozwolić sobie na podróż w kosmos, dzisiaj każdy może unieść w zatłoczonym mieście głowę, by ujrzeć przelatujące w powietrzu samochody i statki kosmiczne.

Dzisiaj nadeszła przyszłość, o jakiej marzyliśmy.

*** O czym jest Rising PBF? O nie tak dalekiej przyszłości. Jest rok 2150, ludzkość na Ziemi podzieliła się na trzy państwa, w przestrzeni kosmicznej można spotkać wiele stacji górniczych, a także komercyjnych, w tym najważniejszą i największą z nich wszystkich, o charakterze korporacyjnym - Rising Space Station, natomiast Mars jest rozkwitającą, niezależną kolonią o technokratycznym ustroju. Statki kosmiczne są dla ludzi jak samochody, a podróże między układami planetarnymi są dostępne dla najtęższych umysłów i najsilniejszych ramion państw czy korporacji. Technologia towarzyszy wszystkim na każdym kroku, od życia codziennego do zawodowego.

Prócz miłej dla oka szaty graficznej, oferujemy przystępną mechanikę opartą o rzuty d20, przygody dostosowane do każdego gracza, sporą społeczność graczy, wśród których można znaleźć przyszłych współgraczy, a także oryginalną fabułę na jedynym w swoim rodzaju (PS to prawda, nie opieraliśmy PBFa na żadnym dziele) forum sci-fi, gdzie każdy fan nie tylko statków kosmicznych, ale i futurystycznej wizji Ziemi może się odnaleźć.

W skrócie - jest fajnie i ładnie. Serdecznie zapraszamy!
[img]https://cdn.discordapp.com/attachments/308376719172173834/551429168722870298/MbTGWmM.png[/img]

Re: Rising PBF

2
Nie. To zdrada. Po przejściu na to forum wypaliła się jaśniejąca gwiazda tego forum. Nie idźcie tam bracia i siostry Herbiaki. Droga jest zamknięta. Zbudowali ją umarli i tylko umarli mogą nią przejść.
Obrazek
Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę

Re: Rising PBF

5
Statki kosmiczne są dla ludzi jak samochody
Pewnie kupujesz takiego Opelo GTVI rocznik 2130 i śluza się nie domyka. Bo bity podczas parkowania przy asteroidzie bo jakaś kobieta parkowała. A sprzedawca zarzekał się że wszystko w porządku.

Smutne czasy, ja to chyba jednak wolę być tutaj. No jeszcze trochę i może będę pilotował wielkiego pta.. wiwernę.

Tylko całkiem nam nie z znikaj bo kto będzie pozbywał się zielonoskórych :c

Kartonik do akcji.
Obrazek
Obrazek

Re: Rising PBF

9
Sylvius pisze:Boty probuja przejąć kontrolę nad pbfami.
Bredzi, frajer.

nie róbcie sobie brzydkich żartów, wchodząc na jej forum,
Herbia jest jej forum.

Ale, śmieszki, śmieszkami, ale robienie bydła w gościach to kutasi ruch, opamiętajcie się. Srajcie we własne gniazdo, jak przystało na prawdziwych patriotów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bramy”