1. Forum

  1. Salu

   28 Tematy 1301 Posty

   Największe na Herbii miasto portowe jest ulokowanym na dalekiej Północy nowym domem dla wielu uchodźców z terenów zagrożonych przez pojawienie się Wieży. Śmiertelnie zagrożone przez napierające ze wschodu piekielne biesy, desperacko szuka sposobów ochrony przed nieprzyjacielem.
   Poza rozciągniętym na wybrzeżu miastem mieści się wiele wiosek rybaków i pasterzy, lecz im dalej na wschód, tym częściej pastwiska i zagrody zastępują pogorzeliska i ruiny.

   28 Tematy
   1301 Posty
  2. Splugawione Ziemie

   8 Tematy 344 Posty

   Opanowane przez piekielne demony ziemie ciągną się od Smoczych Szczytów na wschodzie, po Xareliny na zachodzie, prezentując katastrofalny krajobraz pełen pogorzelisk, zniszczonych lasów i wynaturzeń. Liczne biesy zdają się przybierać wszystkie możliwe formy i rozmiary, jakby chciały reprezentować każdy z możliwych koszmarów i fobii śmiertelnych.
   W całym regionie panuje plugawa aura, a powietrze przepełnione jest gorzkim, ciepłym smrodem przybierającym na sile w miarę zbliżania się do przeklętej Wieży.

   8 Tematy
   344 Posty
  3. Thirongad

   13 Tematy 312 Posty

   Imponująca forteca barbarzyńców Uratai jest wyjątkowym punktem oporu przeciw przetaczającej się przez Północ piekielnej pladze. Położona gdzieś pośród północnych wysokich grani Gór Smoczych, każdego dnia walczy o przetrwanie i pożywienie wznosząc modły do starodawnego panteonu.
   Barbarzyńskie wioski od wieków toczyły ze sobą wojny o ziemię i surowce, a teraz, gdy zachodnie plemiona spychane są na wschód, walki te tylko się zintensyfikowały. Konflikty stają się zajadłe jak nigdy, a ochrona ziem Uratai znacznie utrudniona.

   13 Tematy
   312 Posty
  4. Turon

   18 Tematy 1060 Posty

   Stolica Krasnoludów zamknęła się dziś na główny, zagrożony teraz przez demony trakt, przez co niezwykle trudno się do niej dostać obcemu. Rozsiane w górskim masywie niewielkie osady i fortece są niemal niedostępne, a na zimę praktycznie opuszczane – jedynie wejścia do podziemnych tuneli brodaci gwardziści nie spuszczają z oka dzień i noc.
   Majestatyczne, pokryte śniegiem góry patrolowane są nieustannie zarówno przez podejrzliwych krasnoludzkich żołnierzy i samozwańczych łowców demonów, jak i przez same piekielne poczwary, które przepłoszyły niemal całą dziką zwierzynę.

   18 Tematy
   1060 Posty
  5. Ziemie niczyje

   1 Tematy 40 Posty

   Położone na północy wyspy, mniejsze osady i różne miejsca, znajdujące się pod innymi, niezależnymi rządami.

   1 Tematy
   40 Posty