1. Forum

  1. Klan Wędrujących

   0 Tematy 0 Posty

   Teren zamieszkały przez Klan Wędrujących wykorzystuje swoje kręte, podziemne tunele do przechwytywania ofiar na powierzchni. Dzięki złożonym systemom korytarzy i ukrytym przejściom są w stanie działać skrycie i skutecznie unikać represji ze strony powierzchniowego świata. To miejsce jest ostoją ciemnych praktyk, gdzie okrucieństwo i chciwość przeplatają się ze zdradziecką magią elfów, tworząc środowisko niebezpieczne i przerażające.

   0 Tematy
   0 Posty
   Nie ma postów
  2. Klan Poszarpanej Rany

   0 Tematy 0 Posty

   Teren podziemi zamieszkały przez militarny klan elfów emanuje surowością i militarystycznym porządkiem. Główna siedziba klanu jest ufortyfikowana, z potężnymi wrotami, zdobionymi runami ochronnymi. Dookoła przejść znajdują się strażnice, a cały kompleks jest doskonale ukryty, co czyni go trudno dostępnym dla intruzów. Podziemne miasto klanu to miejsce, gdzie każdy kamień, korytarz i pomieszczenie służy wojskowym i strategicznym celom.

   0 Tematy
   0 Posty
   Nie ma postów
  3. Klan Księżycowej Doliny

   0 Tematy 0 Posty

   Tę część podziemi charakteryzują malownicze ogrody i kompleksy rolnicze, rozciągające się na obszarze rozległych korytarzy i jaskiń. Nieśmiertelne światło grzybów i kamieni szlachetnych oświetla rozległe pola uprawne i wybiegi dla podziemnych istot. W centralnym punkcie miasta znajduje się dziedziniec, na którym odbywają się targi, a elfy handlują różnorodnymi produktami, które czerpią ze swojej działalności w podziemiach i na powierzchni.

   0 Tematy
   0 Posty
   Nie ma postów
  4. Sprowadziciele Słońca

   0 Tematy 0 Posty

   Teren podziemi klanu Sprowadzicieli Słońca jest pełen bibliotek, artefaktów i zakazanych ksiąg. Wielkie, strzeliste komnaty dużych posiadłości i pałaców są oświetlone pulsującym światłem fioletowych latarni, a w każdym zakątku czai się tajemnica i niebezpieczeństwo. To podziemne królestwo jest miejscem, gdzie potęga demonicznych sojuszy łączy się z elfią zręcznością i inteligencją.

   0 Tematy
   0 Posty
   Nie ma postów
  5. Klan Wodnej Gwiazdy

   1 Tematy 69 Posty

   Podziemne królestwo elfów tego klanu emanuje niezwykłym połączeniem estetyki i hedonizmu. Znajdują się tu galerie i sale balowe, wypełnione dźwiękami instrumentów i śpiewem, gdzie elfy celebrują piękno swojego życia pod ziemią. Posadzki zdobią mistyczne wzory, a wodne kaskady wprowadzają elementy tworzące atmosferę magii i zmysłowości. Miasto pełne jest dzieł sztuki, które budzą emocje, choć zazwyczaj przesiąknięte są ciemnymi i wypaczonymi elementami.

   1 Tematy
   69 Posty